VІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

31 травня 2016 року м.Сторожинець

Про продовження договорів
оренди комунального майна

Розглянувши заяви Доскалюка М.А., клопотання голови РО ВФСТ «Колос» № 9 від 19.02.2016 р., № 18 від 26.04.2016 року, клопотання ВАТ «Чернівцізооветпромпостач» щодо продовження договорів оренди нерухомого майна, клопотання ДП «Документ» № 43 від 30.05.2016 року про припинення договору оренди, керуючись Законом України “Про оренду державного та комунального майна”, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Затвердити Звіт про оцінку майна від 31.03.2016 року (90/100 частки спортивної школи) по вул. Федьковича № 12 та Висновок експерта про вартість майна передати бухгалтерії міської ради для використання в роботі.

2. Продовжити договір оренди, укладений між районною організацією всеукраїнського фізкультурного спортивного товариства “Колос” (далі – РО ВФСТ «Колос») та Сторожинецькою міською радою на підставі рішення VІ сесії ІV скликання міської ради № 172/06-03 від 04.02.2003 року строком на два роки одинадцять місяців року на тих самих умовах, а саме:

2.1. звільнити РО ВФСТ «Колос» від сплати орендної плати за зайняте приміщення площею 811,90 кв.м по вул. Ю.Федьковича, 12 у м.Сторожинець;
2.2. надати право РО ВФСТ «Колос» укладати договори суборенди приміщення по вул. Ю.Федьковича, 12 у м.Сторожинець;
2.3. при укладанні договорів суборенди підписувати тристоронній договір суборенди, де сторонами виступатимуть: міська рада, РО ВФСТ «Колос», суборендар;
2.4. зобов’язати керівництво РО ВФСТ “Колос” кошти, отримані від суборенди, витрачати на утримання споруди та спортивні заходи;
2.5. зобов’язати керівництво РО ВФСТ “Колос” щоквартально подавати до сесії міської ради звіт про отримані від суборенди кошти та проведені за ці кошти спортивні заходи та витрати на утримання споруди.

3. Переукласти договори оренди:

3.1. на нежитлове приміщення ветеринарної аптеки № 4, загальною площею 30,2 кв.м по вул. Грушевського, 16 (орендар – ВАТ «Чернівцізооветпромпостач») строком на 2 роки 11 місяців, встановивши орендну плату у сумі 1500 грн. на місяць;

3.2. на нежитлове приміщення телемайстерні, загальною площею 68,5 кв.м по вул. Миру, 8 (орендар – Доскалюк Мірча Аврелович) строком на 2 роки 11 місяців, встановивши орендну плату у сумі 2500 грн. на місяць.

4. Договір оренди комунального майна від 01.04.2014 року, укладений між Сторожинецькою міською радою та Чернівецькою філією Державного підприємства «Документ», припинити достроково з 01.06.2016 року.

5. Дане рішення розмістити на сайті Сторожинецької міської ради.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, гуманітарних та правових питань (О.І.Євдошак) та секретаря міської ради Матейчука І.Г.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.М.КАРЛІЙЧУК