Х СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я № 152-10/2016

22 вересня 2016 року                                                                       м.Сторожинець

Про оренду комунального майна

Розглянувши заяву Антонюка В.С. від 22.08.2016 року, лист Управління ДМС України в Чернівецькій області № 73.01/8924 від 07.07.2016 року, рішення Сторожинецької міської ради № 126-8/2016 від 20.07.2016 року «Про оренду приміщень», беручи до уваги рішення VІ сесії VІІ скликання № 98-6/2016 від 31 травня 2016 року «Про продовження договорів оренди комунального майна», п. 4 рішення VІ сесії VІІ скликання № 98-6/2016 від 31 травня 2016 року «Про продовження договорів оренди комунального майна», згідно якого достроково (з 01.06.2016 року) було припинено Договір оренди комунального майна від 01.04.2014 року, укладений між Сторожинецькою міською радою та Чернівецькою філією Державного підприємства «Документ», керуючись Законам України “Про оренду державного та комунального майна”, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Оголосити конкурс на право оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Сторожинець (нежитлового приміщення міської лазні), що розташоване в м. Сторожинець по вул. Соборній (колишня Чапаєва), 19а без зміни цільового призначення приміщення.

2. Голові та членам конкурсної комісії діяти згідно чинного законодавства України та у роботі взяти до уваги Висновок експерта про вартість майна та Звіт про незалежну оцінку майна від 30.05.2015 року, затверджені рішенням ХХХVІІІ сесії VІ скликання № 152-38/2015 від 16 липня 2015 року «Про продовження договору оренди комунального майна».

3. На період до визначення переможця конкурсу обов’язки по наданню послуг громадянам та забезпечення безперебійної роботи громадської лазні покласти на адміністратора лазні – приватного підприємця Антонюка Василя Степановича.

4. Відмовити Управлінню ДМС України в Чернівецькій області у задоволенні клопотання щодо передачі в оренду частини приміщення 1-32 площею 4 кв.м, у адміністративному будинку по вул. О.Кобилянської, 2 у м.Сорожинець.

5. Оголосити конкурс на право оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Сторожинець, а саме: частини приміщення 1-32 площею 4 кв.м, у адміністративному будинку по вул. О.Кобилянської, 2 у м.Сорожинець.

6. Встановити цільове призначення використання вказаного в п.5 цього рішення приміщення: для надання послуг населенню з ксерокопіювання, ламінування документів, продаж канцелярських та супутніх товарів.

7. Голові та членам конкурсної комісії діяти згідно чинного законодавства України та у роботі використовувати Висновок експерта про вартість майна та Звіт про незалежну оцінку приміщень першого поверху двоповерхової адміністративної будівлі (літ.А-ІІ), площею 196,1 кв.м, що знаходиться за адресою: Чернівецька обл. м. Сторожинець вул. О.Кобилянської, 2 від 30.11.2015 року, затверджені рішенням ІІ сесії VІІ скликання № 30-2/2015 від 24 грудня 2015 року «Про продовження договорів позики та оренди приміщення у адміністративному будинку по вул. О.Кобилянської, 2».

8. Залишити частину приміщення адміністративного будинку площею 44 кв.м по вул. Небесної Сотні, 2 у м. Сторожинець у користуванні Управління пенсійного фонду України в Сторожинецькому районі Чернівецької області.

9. Рішення опублікувати на офіційному сайті міської ради.

10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради Матейчука І.Г.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.М.КАРЛІЙЧУК