Рубрики | Новини

Урочисто-траурний мітинг, присвячений 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

09 Травня 2017, Міська рада

_DSC0007

_DSC0030

_DSC0045

_DSC0059

_DSC0070

_DSC0072

_DSC0073

_DSC0076

_DSC0089

_DSC0092

_DSC0098

_DSC0100

_DSC0110

_DSC0126

_DSC0133

09 травня о 10.00 год. в парку ім. Ю.Федьковича міста Сторожинець відбувся урочисто-траурний мітинг, присвячений 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в якому взяли участь керівництво Сторожинецької об’єднаної територіальної громади, районної державної адміністрації та районної ради, представники духовенства, учасники Сторожинецького колективу «Неспокійні серця», а також запрошені ветерани Другої світової війни.
Перед присутніми виступили – голова райдержадміністрації – Бартош Я.М., голова районної ради – Лосік І.І., голова Сторожинецької міської ради Карлійчук М.М., ветеран Другої світової війни – Ребеза В.Т.
Під час урочистої церемонії голова Сторожинецької міської ради, голова районної ради та райдержадміністрації, учні загальноосвітніх навчальних закладів, вихованці дошкільних навчальних закладів, а також інші присутні покладали квіти, вінки, лампадки та «Гірлянду слави» до пам’ятника учасників Другої світової війні.
Наприкінці урочисто-траурного мітингу місцева влада привітала та вшанувала всіх ветеранів Другої світової війни. Голова Сторожинецької об’єднаної територіальної громади – Карлійчук М.М. нагородив почесними грамотами та матеріальною допомогою: ветеранів Другої світової війни, учасників Сторожинецького колективу «Неспокійні серця» а також, особисто навідався із привітаннями до ветеранів Другої світової війни, які не змогли бути присутніми на даному заході.