У попередніх обласних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», які проходили в с. Великий Кучурів по 4-ох вікових групах (Ю- 14, Ю-13, Ю-12, та Ю-11), всі чотири команди, три з яких з Сторожинецького району та одна команда з Великокучурівської ОТГ пройшли у наступне коло змагань – фінал серед чотирьох кращих команд області.
Відповідно до календарного плану фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів на 2017 рік Чернівецького обласного відділення Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України в м. Чернівці проведено фінал ІІІ етапу змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2003, 2004, 2005, та 2006 років народження.
Змагання пройшли цікаво і дуже напружено та викликали неабиякий інтерес серед любителів юнацького футболу.
За підсумком змагань: Команда юнаків 2003 року народження і молодших, основний склад – учні Сторожинецького районного ліцею, (тренер-викладач Сторожинецької ДЮСШ В ФСТ «Колос» Доскалюк О.В.) посіла ІІІ командне місце в області, пропустивши попереду команди Хотинського та Заставнівського районів;
Найуспішніше виступила команда юнаків 2004 року народження і молодших Банилово-Підгірнівської гімназії (тренер-викладач Сторожинецької ДЮСШ В ФСТ «Колос» Гешко В.О.) яка посіла І командне місце в області і обійшла команди таких районів, як: Заставнівський, Новоселицький та Кельменецький