Сьогодні, 31 травня о 14:30 год. в залі Сторожинецької районної ради відбулася зустріч представників комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування на чолі з народним депутатом – Миколою Трохимовичем Федоруком.
Зустрічали вельми шановних гостей з хлібом-сіллю: голова Сторожинецької міської ради – Микола Миколайович Карлійчук, голова районної ради – Іван Іванович Лосік, перший заступник міського голови – Брижак Петро Михайлович, секретар міської ради – Ігор Григорович Матейчук, а також працівники різних установ.
Міський голова подякував представникам комітету Верховної Ради України та Миколі Трохимовичу особисто за надання допомоги у подоланні труднощів, що виникають у громаді та за сприяння у вирішенні важливих та актуальних питань діяльності громади.
Завершилась зустріч з представникам комітету Верховної Ради України екскурсією по місту Сторожинець.