Рубрики | Новини

Роз’яснено інформацію про патронатних вихователей

12 Червня 2017, Міська рада

У п’ятницю, 09 червня, працівниками відділу у справах дітей Сторожинецької міської ради проведено інформаційну зустріч з безробітними Сторожинецього центру зайнятості з питань створення та функціонування сімей патронатних вихователів. Безробітні отримали інформацію про те, хто такі патронатні вихователі, їх функції та роль у вихованні та розвитку дітей, які залишились без батьківського піклування. Обговорено умови для створення патронатних сімей та вимоги до кандидатів у патронатні вихователі. Увагу безробітних акцентовано на тому, що створення сімей патронатних вихователів, це не тільки можливість допомогти обездоленим дітям, але й вирішення питання власного працевлаштування та заробітку. Безробітним залишено контакти фахівців, до яких можна звернутись за детальнішою інформацією та направленням кандидатів на навчання.