IMG_4470

16 червня о 13.00 год. в клубі Сторожинецької районної лікарні проводились урочисті збори присвячені Дню медичного працівника, в якому взяли участь керівництво Сторожинецької об’єднаної територіальної громади, районної державної адміністрації та районної ради.

Микола Миколайович Карлійчук щиро привітав всіх медичних працівників – лікарів, фельдшерів, медсестер, ветеранів охорони здоров’я – із професійним святом. Також наголосив, що на всіх етапах історичного буття найгуманнішою, найпотрібнішою сферою людської діяльності була праця лікаря. Складна, відповідальна, жертовна – вона завжди перебувала в зоні особливої уваги суспільства, адже в їхніх руках – найцінніший дар людини – її здоров’я і життя. Це свято людей благородної професії, які своєю щоденною невтомною працею готові прийти на допомогу в найскрутніший час. Вони є хранителями людського життя. Їхня відданість справі, професійний досвід, глибокі знання завжди поєднуватимуться із щирим співчуттям до людей, милосердям і високою відповідальністю за здоров’я нації.
Також, Микола Миколайович відзначив від імені Сторожинецької об’єднаної територіальної громади кращих із кращих Ветеранів охорони здоров’я – що проживають на території громади, почесними грамотами міської ради:
– ТОРСЬКОГО ПЕТРА ІВАНОВИЧА – завідувача Костинецької амбулаторії загальної практики – сімейної медицини
– СУМАРЮКА ВАДИМА ІВАНОВИЧА – сімейного лікаря Давидівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, депутата Сторожинецької міської ради
– ШЕМБЕРКО ІННУ ВОЛОДИМИРІВНУ – акушерку Комарівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини
– БАЛАКІНУ ОЛЕНУ МИХАЙЛІВНУ завідувача Сторожинецької амбулаторії загальної практики – сімейної медицини
– КІНДРАТЕК ОКСАНУ ВАСИЛІВНУ – медсестру сімейної дільниці Бобовецької амбулаторії загальної практики – сімейної медицини
– ТРУФИН ЯНУ ІВАНІВНУ – медсестру сімейної дільниці Новобросковецької амбулаторії загальної практики – сімейної медицини
– КІФ’ЯК ОЛЕНУ МИКОЛАЇВНУ – лікаря невролога ЦРЛ
– КУДЕЛЬНИЦЬКУ ТЕТЯНУ ВАСИЛІВНУ – старшу медсестру реанімаційного відділення
– МАНІЛІЧ МАРІЮ ОЛЕКСАНДРІВНУ – медсестру районної поліклініки
– КОЗЬМА СВІТЛАНУ ВАЛЕР’ЯНІВНУ – Лікаря неонатолога полового відділення Сторожинецької ЦРЛ
– МІТРІК ОЛЕНУ ГЕНАДІЇВНУ – старшу медичну сестру терапевтичного відділення Сторожинецької ЦРЛ.