IMG_4520

IMG_4523

Сьогодні 3 липня, Сторожинецька об’єднана територіальна громада привітала з 95-річчям прекрасну жінку, матір, бабусю, прабабусю, ветерана війни і праці – Сідаш Параскеву Георгіївну, жительку м. Сторожинець.
Привітати вельмишановного ветерана війни і праці прийшли представники Сторожинецької об’єднаної територіальної громади – голова міської ради – Карлійчук Микола Миколайович, секретар міської ради Матейчук Ігор Григорович. Працівники міської ради щиро привітали Параскеву Георгіївну з такою знаменною подією, яку не кожному дано пережити у своєму житті, вручивши їй почесну грамоту Сторожинецької міської ради, квіти та матеріальну допомогу. Іменинниця висловила щиру вдячність за турботу місцевої влади, повагу до людей праці, допомогу та підтримку.