Рубрики | Новини

Сторожинецька ОТГ провела круглий стіл на тему: «Ринок земель сільськогосподарського призначення. Зняття мораторію»

14 Липня 2017, Міська рада

У рамках інформаційно-просвітницьких компаній за підтримки Всеукраїнської громадської організації «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» 13 липня 2017 року в Сторожинецькій міській об’єднаній територіальній громаді проведено круглий стіл на тему: «Ринок земель сільськогосподарського призначення. Зняття мораторію».
В інформаційно-дискусійному заході прийняли участь спеціалісти міської ради: Галицький Михайло Михайлович, Никофорюк Маріян Іванович, землевпорядники та старости населених пунктів громади, які висловили своє бажання в доцільності завершення розробки законодавчих актів для зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

20170713_102347

20170713_101303