Засідання комітету доступності

Дата публікації: 07.08.2017

ВідМіська рада

Сер 7, 2017

Керуючись Розпорядженням Сторожинецького міського голови № 84 від 13 червня 2017 року «Про створення міського комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури» ( далі комітет доступності) 04 серпня 2017 року відбулося засідання комітету доступності. До складу комітету доступності входять: Голова комітету: Брижак Петро Михайлович – перший заступник міського голови Заступники голови комітету: Абрамчук Валерій Антонович – заступник голови міської ради з питань діяльності виконавчих органів; Хавронюк Олександр Васильович – голова Сторожинецької організації СОІУ Секретар комітету: Мудрак Інна Юріївна – начальник відділу соціального захисту населення Сторожинецької міської ради; Члени комітету: Шелемін Сергій Анатолійович – т.в.о. начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою та інфраструктури Сторожинецької міської ради; Бештега Зінаїда Василівна – члени районної організації СОІУ; Перчик Андрій Георгійович – члени районної організації СОІУ; Козіяну Марія Сатирівна – члени районної організації СОІУ; Добридіна Валентина Петрівна – голова громадської організації «Чернівецька обласна організація людей з інвалідністю «Лідер»; Добридін Владислав Вікторович – представник громадської організації «Чернівецька обласна організація людей з інвалідністю «Лідер»; Постевка-Олійник Галина Миколаївна – провідний спеціаліст юридичного відділу Сторожинецької міської ради; Іліка Наталія Михайлівна – начальник відділу по обслуговуванню інвалідів, ветеранів війни, праці та осіб постраждалих в наслідок аварії на ЧАЕС Сторожинецького управління праці та соціального захисту населення; Курик Іонела Василівна – провідний спеціаліст відділу культури, туризму та з питань засобів масової інформації; Ірічук Євген Васильович – головний інженер КП « Сторожинецьке ЖКГ». На засідані комітеті доступності були присутні начальник КП «Паркувальник» Молованюк Дмитро Михайлович, також на комітет доступності завітала з Луганської області Сорокіна Оксана Юріївна – заступник голови спілки осіб з обмеженими можливостями «Життя без бар’єрів». На порядку денному комітету доступності було розглянуто наступні питання : 1.Про звернення до міського голови з приводу передбачення санкцій до порушників щодо осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. 2.Про звернення до відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою та інфраструктури Сторожинецької міської ради з приводу погодження ремонту, реконструкції тротуарів, проїзджої частини, розмітка тротуарів. 3.Про встановлення пандусів : Приват Банк, ПАТ «Чернівці газ збут», парк Юність, магазин «Євробуд», міні поле стадіон «Дружба». 4.Про створення переходу для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення через переїзд по вул. Ватутіна. 5. Про створення паркувальних місць для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення біля спорткомплексу «Колос» за адресою м.Сторожинець вул. Федьковича. 6. Про перевірку стану парковок та кнопок виклику : Сторожинецька міська рада, Сторожинецьке управління праці та соціального захисту населення, Центральна Аптека № 23, Сторожинецького районного територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг ) . 7.Про затвердження плану роботи на II півріччя 2017 року. Наступне засідання комітету доступності буде проведено у вересні місяці.
20170804_11381920170804_105505