Рубрики | ОГОЛОШЕННЯ

Про оголошення конкурсу на право укладення договору оренди нежитлового приміщення міської лазні

22 Січня 2018, Міська рада

1. «Сторожинецька міська рада оголошує конкурс на право укладення договору оренди нежитлового приміщення міської лазні, що розташоване в м. Сторожинець по вул. Соборній, 19а, загальна площа приміщень – 533,70 кв.м, мета використання – забезпечення функціонування громадської лазні, вартість майна згідно звіту про оцінку майна 1743534 грн. Стартовий розмір орендної плати на місяць – 7265 грн.; об’єкт оренди повинен використовуватися виключно за цільовим призначенням; переможець конкурсу компенсує витрати, пов’язані з проведенням незалежної оцінки об’єкта оренди. Кінцевий термін прийняття пропозицій 02.02.2017 року. Проведення конкурсу – 07.02.2018 о 09.00, м.Сторожинець вул. Грушевського,6 (другий поверх).

Інформацію про умови передачі об’єкта в оренду, перелік документів, які подаються претендентами на участь в конкурсі та інші необхідні відомості суб’єкт господарювання отримує за адресою: м.Сторожинець вул.Б.Хмельницького, 7, телефон для довідок 2-15-49, 2-12-00».

2. «Сторожинецька міська рада повідомляє про намір передати в оренду для проведення спортивних тренувань та заходів:

приміщення спортзалу площею 180 кв.м в будівлі Сторожинецької районної гімназії (вул.Видинівського, 11 м. Сторожинець) – погодинно;

частину приміщень площею 40 кв.м (спортивний зал) в будівлі ДНЗ «Дзвіночок» (вул. Першотравнева, 4 м.Сторожинець) – погодинно.

Пропозиції надавати до 01.02.2018 року за адресою: м.Сторожинець вул.Б.Хмельницького, 7».

3. «Сторожинецька міська рада повідомляє про намір передати в оренду для провадження медичної практики: приміщення площею 19,3 кв.м у будівлі сільської амбулаторії по вул. Головній, 195 у с. Банилів-Підгірний, вартість майна згідно звіту про оцінку майна 54435 грн., максимальний термін оренди – 35 місяців.

Заяви приймаються протягом 10 робочих днів з дня публікації оголошення. Заяви направляти за адресою: м.Сторожинець вул.Б.Хмельницького, 7, телефони для довідок 2-15-49, 2-12-00».