1. «Сторожинецька міська рада оголошує конкурс на право укладення договору оренди нежитлового приміщення міської лазні, що розташоване в м. Сторожинець по вул. Соборній, 19а, загальна площа приміщень – 533,70 кв.м, мета використання – забезпечення функціонування громадської лазні, вартість майна згідно звіту про оцінку майна 1743534 грн. Стартовий розмір орендної плати на місяць – 7265 грн.; об’єкт оренди повинен використовуватися виключно за цільовим призначенням; переможець конкурсу компенсує витрати, пов’язані з проведенням незалежної оцінки об’єкта оренди. Кінцевий термін прийняття пропозицій 02.02.2017 року. Проведення конкурсу – 07.02.2018 о 09.00, м.Сторожинець вул. Грушевського,6 (другий поверх).

Інформацію про умови передачі об’єкта в оренду, перелік документів, які подаються претендентами на участь в конкурсі та інші необхідні відомості суб’єкт господарювання отримує за адресою: м.Сторожинець вул.Б.Хмельницького, 7, телефон для довідок 2-15-49, 2-12-00».

2. «Сторожинецька міська рада повідомляє про намір передати в оренду для проведення спортивних тренувань та заходів:

приміщення спортзалу площею 180 кв.м в будівлі Сторожинецької районної гімназії (вул.Видинівського, 11 м. Сторожинець) – погодинно;

частину приміщень площею 40 кв.м (спортивний зал) в будівлі ДНЗ «Дзвіночок» (вул. Першотравнева, 4 м.Сторожинець) – погодинно.

Пропозиції надавати до 01.02.2018 року за адресою: м.Сторожинець вул.Б.Хмельницького, 7».

3. «Сторожинецька міська рада повідомляє про намір передати в оренду для провадження медичної практики: приміщення площею 19,3 кв.м у будівлі сільської амбулаторії по вул. Головній, 195 у с. Банилів-Підгірний, вартість майна згідно звіту про оцінку майна 54435 грн., максимальний термін оренди – 35 місяців.

Заяви приймаються протягом 10 робочих днів з дня публікації оголошення. Заяви направляти за адресою: м.Сторожинець вул.Б.Хмельницького, 7, телефони для довідок 2-15-49, 2-12-00».