Рубрики | 2018 рік, 2019 рік

Про скликання ХV чергової сесій міської ради VІІ скликання

25 Січня 2018, Міська рада

УКРАЇНА СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ 24 січня 2018 року № 53 Про скликання ХV чергової сесій міської ради VІІ скликання Керуючись п.4, п.9, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та регламентом роботи Сторожинецької міської ради: 1. Скликати ХV чергову сесію міської ради VІІ скликання на 22 лютого 2018 року на 10-00 год. в залі засідань районної ради. 1.1. Внести до порядку денного сесії питання: • Звіт Сторожинецького міського голови. • Інше. 2. На сесію міської ради запросити депутатів міської ради, голову Сторожинецької районної ради, голову Сторожинецької районної державної адміністрації, старост сіл, відповідальних працівників міської ради. Сторожинецький міський голова: Карлійчук М.М.