УКРАЇНА СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ 24 січня 2018 року № 53 Про скликання ХV чергової сесій міської ради VІІ скликання Керуючись п.4, п.9, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та регламентом роботи Сторожинецької міської ради: 1. Скликати ХV чергову сесію міської ради VІІ скликання на 22 лютого 2018 року на 10-00 год. в залі засідань районної ради. 1.1. Внести до порядку денного сесії питання: • Звіт Сторожинецького міського голови. • Інше. 2. На сесію міської ради запросити депутатів міської ради, голову Сторожинецької районної ради, голову Сторожинецької районної державної адміністрації, старост сіл, відповідальних працівників міської ради. Сторожинецький міський голова: Карлійчук М.М.