14 лютого Сторожинецький міський голова Карлійчук Микола Миколайович провів робочу зустріч з депутатом Верховної ради України Рибаком Іваном Петровичем та головою Сторожинецької районної ради Лосіком Іваном Івановичем. Вході зустрічі були обговорені перспективи розвитку Сторожинецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік, а саме:
1. Депутатський контроль за закінченням будівництва моста по вул.Клинівська.
2. Виділення коштів на закінчення будівництва садочка по вул.Гвардійській 5.
3. Сприяння у виділені коштів у сумі 250 тис. гривен для переходу за навчальною програмою «Нова школа».
4. Спорудження 2-3 спортивних майданчиків на території Сторожинецької міської об’єднаної територіальної громади.
5. Сприяння у включення у план фінансування очисних споруд у м.Сторожинець.
6. Виділення коштів на берегоукріплення р.Сірет у с.Банилів Підгірний та с.Давидівка.
7. Вивчення питання про встановлення на території Сторожинецької міської об’єднаної територіальної громади альтернативних видів енергії (сонячні батареї, вітряки).
Під час зустрічі було оглянуто хід будівництва НВК та спортивного залу Сторожинецької ЗОШ №3.