Рубрики | ДОКУМЕНТИ

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Сторожинецької міської ради Сторожинецького району Чернівецької області

05 Жовтня 2018, Міська рада

«Сторожинецька міська рада Сторожинецького району Чернівецької області (адреса: м. Сторожинець, вул. М. Грушевського, 6; тел. 2-12-00) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Сторожинецької міської ради Сторожинецького району Чернівецької області.
Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: наявність громадянства України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр/спеціаліст зі стажем роботи в органах місцевого самоврядування чи на державній службі не менше 1 року, або за фахом в інших сферах не менш як два роки, вільне володіння державною мовою, роботою на персональному комп’ютері.
Для участі в конкурсі подають наступні документи: заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка форми П-2 ДС, 2 фотокартки розміром 4 х 6, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, копію документу, що посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції.”
Документи подаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу за адресою: 59000, Чернівецька обл., м. Сторожинець, вул. М. Грушевського, 6, тел. 2-12-00.»