Рубрики | 2019 рік

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

19 березня 2019 року                                                                                                                                       № 174

Про скликання ХХІХ чергової сесії міської ради VІІ скликання

Керуючись п.4, п.9, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та регламентом роботи Сторожинецької міської ради:

1. Скликати ХХІХ чергову сесію міської ради VІІ скликання на 25 квітня 2019 року о 10-00 год. в залі засідань районної ради.
    • Внести до порядку денного сесії питання:
  • Про ремонт і утримання доріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах громади.
  • Звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2019 року.
  • Про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік.
  • Інші
  1. На сесію міської ради запросити депутатів міської ради, голову Сторожинецької районної ради, голову Сторожинецької районної державної адміністрації, старост сіл, відповідальних працівників міської ради.

Сторожинецький міський голова:                       Карлійчук М.М.