«Сторожинецька міська рада Сторожинецького району Чернівецької області (адреса: м. Сторожинець, вул. М. Грушевського, 6; тел. 2-12-00) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади практичного психолога  комунальної установи  «Сторожинецький інклюзивно-ресурсний центр»  Сторожинецької міської ради Сторожинецького району Чернівецької області.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: наявність громадянства України, вища педагогічна (психологічна) освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Для участі в конкурсі особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають наступні документи:

– копію паспорта громадянина України;

– письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

– копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

– дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

– згоду на збір та обробку персональних даних;

– копію трудової книжки;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи подаються  протягом 20 календарних днів з дня оприлюднення  оголошення про проведення конкурсу за адресою: 59000, Чернівецька обл., м. Сторожинець, вул. М. Грушевського, 6, тел. 2-12-00.

З умовами конкурсу можна ознайомитися за вище вказаною адресою».