Рубрики | Новини

Спорт для всіх

21 Жовтня 2019, Матейчук Ігор

Спорт для всіх

Одним із пріоритетних напрямків розвитку Сторожинецької міської об’єднаної територіальної громади являється розвиток фізичної культури та  спорту. У 2019 році з метою покращення матеріально-технічної бази було здійснено капітальний ремонт приміщення ФСТ «Колос». За кошти місцевого бюджету реалізовано капітальний ремонт покрівля, роздягальні, санвузлів, замінено підлогу а також облаштовано душові кабіни.

Як зазначив міський голова Микола Карлійчук «Поява таких нових об’єктів – це свято для усієї громади. Збулась наша багаторічна мрія, і відтепер оновлений спортзал слугуватиме учням. Це інвестиція в майбутнє, в розвиток наших дітей, їх здоров’я, як духовне, моральне, так і фізичне. Оскільки ми дбаємо за їх майбутнє, щоб вони виросли справжніми патріотами нашої держави. У оновленому спортзалі також будуть займатись учні Сторожинецької гімназії та Сторожинецької ЗОСШ I-III №1 згідно графіку. Також спортзал буде використовуватися і в позаурочний час, адже в закладі діють різні секції. Тож у ми сподіваємося, що спортзал стане осередком спортивного життя міста.
Раніше тут перекрили дах. А вже цього року замінили підлогу, систему опалення, поштукатурили та оздобили стіни».

Відкриття цієї зали – ще один важливий крок у розвитку спорту та фізичної культури у населення територіальної громади. Завдяки покращенню матеріально-технічної бази ФСТ «Колос», створення сприятливих умов для реалізації права громадян на заняття фізичною культурою, задоволення потреб населення у фізкультурно-спортивних послугах за місцем проживання та відпочинку, пропаганди ведення здорового способу життя та впровадження відповідних принципів та ідеалів.

Нехай спортивні заняття та змагання, які тут відбуватимуться будуть насиченими та цікавими

 

 

 

 

Комментарии закрыты.

Останні новини

Інше

Попередні публікації


Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×