Рубрики | ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення конкурсу із визначення опорного закладу серед закладів загальної середньої освіти Сторожинецької міської ради Сторожинецького району Чернівецької області.

04 Грудня 2019, Матейчук Ігор

          «Сторожинецька міська рада Сторожинецького району Чернівецької області (адреса: м. Сторожинець, вул. М. Грушевського, 6, тел. 2-12-00), оголошує конкурс із визначення опорного закладу серед закладів загальної середньої освіти Сторожинецької міської ради Сторожинецького району Чернівецької області.

       Конкурс проводиться у два етапи:

       І етап – підготовчий – (протягом 20 днів з дати початку Конкурсу) подання заявок відповідними  закладами загальної середньої освіти Сторожинецької міської ради на участь у Конкурсі до Комісії;

       ІІ етап – основний – (протягом 10 днів),  на якому проводиться  визначення переможців Конкурсу.

Для участі у І етапі до Комісії керівники закладів подають заявку встановленого зразка на розгляд науково-методичної ради ЦНМД відділу освіти, молоді та спорту міської ради.

Заявка має містити:

  • лист-подання на ім’я голови науково-методичної ради ЦНМД відділу освіти, молоді та спорту міської ради про надання статусу;
  • витяг із рішення педагогічної ради про ініціювання надання закладу освіти статусу опорного закладу освіти.
  • інформацію про навчальний заклад (повна назва, юридична адреса, контактні телефони);
  • програму діяльності щодо розробки і впровадження культурно-освітньої ініціативи;
  • опис змісту ініціативи, обґрунтування її значущості для розвитку регіональної системи освіти.

До заявки додаються такі документи:

1) план розвитку навчального закладу (5-7 сторінок) на наступні 3 роки (паперовий варіант та на електронних носіях), (базовий для порівняння – 2019/2020 навчальний рік), який містить таку обов’язкову інформацію:

– забезпечення доступу до отримання освітніх послуг в опорному закладі (проектна потужність опорного закладу; кількість учнів, що навчаються з території обслуговування навчального закладу; кількість учнів, які будуть підвозитися до опорної школи після консолідації мережі; маршрути підвезення учнів та педагогічних працівників (з розрахунком відстаней та приблизного часу в дорозі; транспорт, яким здійснюється підвезення);

– мережа класів та їх наповнюваність;

– організація допрофільної підготовки та профільного навчання;

– організація інклюзивного навчання при наявності дітей з особливими потребами;

– удосконалення матеріально-технічної, навчально-методичної бази, у тому числі укомплектування бібліотечного фонду;

– зміцнення кадрового потенціалу;

– залучення бюджетних коштів, інвестицій.

Документи подаються протягом 20 днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу у відділ освіти, молоді та спорту Сторожинецької міської ради за адресою:  59000, Чернівецька область, м.Сторожинець, вул..Б.Хмельницького, 8, тел.2-45-97».

Комментарии закрыты.

Останні новини

Інше

Попередні публікації