11 серпня 2021 року у приміщенні Сторожинецького ліцею №1

працівниками Центру професійного розвитку педагогічних працівників Сторожинецької міської ради  проведено організаційно-методичну нараду

з керівниками професійних спільнот  освітян  громади щодо організації  методичної роботи  з педагогами у 2021/2022 навчальному році.

Під час проведення заходу керівники професійних спільнот  були ознайомлені з практичними  аспектами діяльності Центру професійного розвитку  педагогічних працівників, Положенням  про професійні спільноти педагогічних працівників освітніх закладів Сторожинецької міської ради (Погрібна В.В.). Консультанти ЦПР ПП  Багрій В.М., Демчук С.М. акцентували увагу на навчально-методичних  особливостях  викладання базових предметів, курсів за вибором, ролі практичного психолога у закладі, використання ІКТ, виховних аспектах у організації освітнього процесу, впровадженні інклюзивного навчання у ЗЗСО, особливостях організації освітнього процесу у дошкільній та початковій освіті. Проведено навчання з керівниками професійних спільнот щодо ведення ділової документації.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників координуватиме роботу 31 професійної спільноти педагогічних працівників освітніх закладів громади, що сприятиме професійному розвитку освітян.