09 жовтня 2021 року відбулося засідання Спостережної ради Сторожинецької міської ради при комунальному некомерційному підприємстві «Сторожинецька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування».

На засіданні члени комісії затвердили план роботи на ІV квартал 2021 року та заслухали директора КНП «Сторожинецька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Олександра Войцеховського про результати фінансово-господарської діяльності КНП «Сторожинецька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» за І півріччя 2021 року та про медичне обслуговування громадян пільгових категорій Сторожинецької МТГ.

Додатково було розглянуто питання про підготовку до осінньо-зимового періоду даного підприємства. Керівник запевнив, що опалювальний сезон розпочнеться вчасно і на належному рівні.