Дата публікації: 27.10.2022

ВідМіська рада

Жов 27, 2022
Сумна звістка надійшла до нашої громади з ненависної війни. З глибоким жалем, повідомляємо про непоправну втрату – смерть від рук агресора жителя нашої громади, уродженця с.Банилів-Підгірний, старшого солдата ЧЕРНОЛЮКА Станіслава Володимировича, 29.08.1997р.н., який 25.10.2022 загинув під час бою з російськими окупантами в районі н.п.Спірне, Донецької області внаслідок отриманих поранень, не сумісних з життям.
Сторожинецький міський голова Ігор Матейчук, депутатський корпус міської ради, члени виконавчого комітету та весь апарат, в цю нелегку хвилину скорботи, висловлюють щирі співчуття рідним та близьким ГЕРОЯ. Розуміємо, як важко змиритися з цим непоправним горем. Розділяємо разом з Вами біль втрати, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.