21 жовтня Кабінетом Міністрів України прийнято постанову, якою затверджено Порядок реалізації експериментального проєкту щодо оформлення та видачі на території України посвідчення особи на повернення в Україну.

Цей важливий крок допоможе ідентифікувати та повернути на Батьківщину наших співвітчизників та осіб без громадянства, що постійно проживають в Україні, які були насильно переміщені на територію російської федерації.

Порядком передбачено, що оформлення та передача посвідчень на повернення в Україну для осіб, які примусово були вивезені на територію держави-агресора і втратили свої документи, буде здійснюватися без їхньої особистої присутності за зверненням їх близьких осіб, законних представників або Мінреінтеграції.

Затвердженим порядком передбачено, що експериментальний проєкт діятиме протягом одного року.

Управління ДМС України

у Чернівецькій області