Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС!

Дорогі земляки!

Цього дня у далекому 1986 році ціною надзвичайних людських зусиль було закінчено будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

Завдяки подвигу ліквідаторів тієї страшної техногенної катастрофи мільйони людей отримали можливість радіти життю, працювати, ростити дітей, дбати про майбутнє.

Вічна пам’ять тим, хто загинув у боротьбі з ядерною стихією, хто пішов із життя через підірване здоров’я.

Спільний обов’язок влади і суспільства оточити турботою ліквідаторів аварії та «чорнобильські» родини, зробити все можливе для покращення їх соціального захисту, медичного обслуговування, вирішення соціально-побутових питань.

Бажаю вам, шановні герої-чорнобильці, міцного здоров’я, добробуту, миру та довгих років життя. Дякую за мужність та вірність громадянському обов’язку!”

СЛАВА УКРАЇНІ!