Щорічно 18 грудня професійне свято відзначають працівники органів реєстрації актів цивільного стану.
Емоційні та важливі події життя українців так чи інакше пов’язані з РАЦСом: зміна імені, прізвища або громадянства, одруження, народження, усиновлення, пошуки даних в архівах, розлучення, смерть. Працівники відділів РАЦС не тільки юристи, а й психологи, котрі мають і вислухати, і поспівчувати, і допомогти.
Шановні працівники! У день вашого професійного свята щиро бажаємо вам творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів і мрій, щоб не вичерпалася ваша віра в щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям! Гарного вам настрою і мудрості! Сімейного щастя і якомога більше радісних моментів і в роботі, і поза нею!