Уся наша громада глибоко сумує з приводу смерті жителя с.Комарівці, солдата НАШКЕВИЧА Анатолія Олександровича, 25.08.1986 р.н., який 15.12.2022 року загинув внаслідок отриманого поранення не сумісного з життям під час мінометного обстрілу біля н.п.Спірне, Донецької області та солдата ПАЛАТНЮКА Олександра Петровича, 26.03.1999 р.н., жителя м.Сторожинець, який загинув під час виконання бойового завдання за призначенням із забезпечення оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації, поблизу н.п.Берестове, Бахмутського району, Донецької області, 15.12.2022 року.
Сторожинецький міський голова, депутатський корпус міської ради, члени виконавчого комітету та весь апарат міської ради, висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати! Схиляємо голови у молитві за упокій їхніх душ. Вічна пам‘ять Героям – захисникам України!