З глибоким жалем, повідомляємо про непоправну втрату – смерть від рук агресора жителя нашої громади, Данського Івана Миколайовича, 20.06.1993 р.н., мешканця с. Нові Бросківці, який 9.01.2023 року загинув внаслідок штурмових дій з боку противника, обстрілу артилерії, поблизу н.п. Майорськ, Донецької області.
Сторожинецький міський голова, депутатський корпус міської ради, члени виконавчого комітету та весь апарат, в цю нелегку хвилину скорботи, висловлюють щирі співчуття рідним та близьким ГЕРОЯ. Розуміємо, як важко змиритися з цим непоправним горем. Розділяємо разом з Вами біль втрати, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!