Уся наша громада глибоко сумує з приводу смерті сержанта КРИВОБОК Олександра Віталійовича, 29.03.1999 р.н., який народився в м.Маріуполь, але проживав у нашій Сторожинецькій громаді. Героїчно загинув, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України 22.02.2023 року біля н.п.Володимирівка, Донецької області, отримавши поранення, несумісні з життям.
Солдат НАГІРНИЙ Ігор Ярославович, 30.04.1986 р.н., мешканець м.Сторожинець, вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість та мужність, 14.02.2023 року загинув біля н.п.Федорівка, Бахмутського району, Донецької області.
Сторожинецький міський голова, депутатський корпус міської ради, члени виконавчого комітету та весь апарат міської ради, висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати! Схиляємо голови у молитві за упокій їхніх душ. Вічна пам‘ять Героям – захисникам України!