З глибоким жалем, повідомляємо про непоправну втрату – смерть від рук агресора жителя нашої громади. Мешканець с.Комарівці, старший солдат БАХИР Віталій Феодосійович, 04.10.1982р.н., вірний військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, 01.03.2023 року загинув під час оборонного бою внаслідок мінометно-артилерійського обстрілу поблизу м.Бахмут, Донецької області.
Сторожинецький міський голова, депутатський корпус міської ради, члени виконавчого комітету та весь апарат, в цю нелегку хвилину скорботи, висловлюють щирі співчуття рідним та близьким ГЕРОЯ.
Розуміємо, як важко змиритися з цим непоправним горем.
Розділяємо разом з Вами біль втрати, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!
На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, військова форма та на відкритому повітрі