УКРАЇНА

 СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІІ СЕСІЯ    VІ    СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ № 34-32/2015

 23 січня 2015 року                                                                          м.Сторожинець

 Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення земельної

ділянки в оренду

               Розглянувши заяву гр. Літуна В.С. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, керуючись ст.ст. 12, 93, 123 Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі” та п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, 

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА: 

  1. Надати дозвіл Літуну Василю Олександровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду терміном на 25 років земельної ділянки орієнтовною площею 0,0800 га для ведення городництва із земель сільськогосподарського призначення по вул. (). 
  1.   2. Зобов’язати заявника протягом трьох місяців замовити в проектній землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду після чого подати його на сесію міської ради для затвердження. 
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.Антонюк) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради Порошняка В.А. 

СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                          М.М. КАРЛІЙЧУК