УКРАЇНА

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХХV СЕСІЯ    VІ    СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 90-35/2015

 02 квітня 2015 року                                                                          м.Сторожинець

 Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації по передачі

земельної ділянки в оренду 

              Розглянувши заяву Морошіної Н.Й., в інтересах якої діє Демедасюк О.Й., керуючись ст.ст.12, 93, 120, 123, 124, ч.2,3 ст. 134  Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі” та п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, 

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА: 

  1. Надати дозвіл Морошіній Наталії Йосипівні на виготовлення технічної документації по передачі в оренду терміном на 2 (роки) земельної ділянки площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови по . 
  1. Зобов’язати заявника протягом трьох місяців замовити в проектній землевпорядній організації виготовлення технічної документації по передачі земельної ділянки в оренду, після чого подати її на сесію міської ради для затвердження. 
  1. 3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.С. Антонюк) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради В.А. Порошняка. 

СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ

МІСЬКОЇ РАДИ                                                                           Я.В МАНЧУК