УКРАЇНА

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХV СЕСІЯ    VІ    СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 91-35/2015

 02 квітня 2015 року                                                                          м.Сторожинець

 Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення земельних

ділянок в оренду 

               Розглянувши заяву гр. Тарновецького І.В., Козака Я.В. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, керуючись ст.ст. 12, 93, 123 Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі” та п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, 

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА: 

  1. Надати дозвіл Тарновецькому Івану Васильовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду терміном на 15 років земельної ділянки орієнтовною площею 0,0400 га для ведення городництва із земель сільськогосподарського призначення по вул. .

               2. Надати дозвіл Козаку Ярославу Васильовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду терміном на 20 років земельної ділянки орієнтовною площею 0,1200 га для ведення садівництва із земель сільськогосподарського призначення по вул..       

        3. Зобов’язати заявників протягом трьох місяців замовити в проектній землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду після чого подати його на сесію міської ради для затвердження.

  1.        4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.С. Антонюк) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради В.А. Порошняка. 

СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ

МІСЬКОЇ РАДИ                                                                           Я.В МАНЧУК