УКРАЇНА

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХVІ СЕСІЯ    VІ    СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 118-36/2015

26 травня 2015 року                                                         м.Сторожинець

 Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

безоплатно у власність земельних ділянок 

               Розглянувши заяви громадян про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельних ділянок, додані документи,  керуючись ст.ст. 12, 116, 118, 121 та 122 Земельного кодексу України, ст.ст. 19,25 Закону України «Про землеустрій» та п.34 ч.1 ст.26  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, 

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА: 

  1. Надати дозвіл Горлановій Ірині Вікторівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,0730 га для ведення особистого селянського господарства по вул.  (біля будинку №), проживає м.Сторожинець вул. .
  2. Надати дозвіл Петренку Роману Михайловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,06 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул., проживає м.Сторожинець вул. .
  3. Надати дозвіл Іліці Еммі Іванівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,0020 га для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул. (біля будинку №), проживає м. Сторожинець вул. .
  4. Надати дозвіл Тарновецькій Родіці Григорівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,0219 га для ведення особистого селянського господарства по вул., проживає м.Сторожинець вул. .
  5. Зобов’язати заявника замовити в проектній землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та подати на сесію міської ради для затвердження в установлений законом термін.
  6. Контроль за виконанням  рішення покласти на  постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.С. Антонюк), провідного спеціаліста землевпорядника міської ради А.Д. Вітюка.

 СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ

МІСЬКОЇ РАДИ                                                                       Я.В.МАНЧУК