УКРАЇНА

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХVІ СЕСІЯ    VІ    СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ №  132-36/2015 

26 травня 2015 року                                                                         м.Сторожинець 

Про розгляд заяви Русу М.К. 

               Розглянувши заяву Русу Марії Костянтинівни по питанню надання дозволу на виготовлення проектів відведення по передачі безоплатно у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га для ведення особистого селянського господарства по пров. , враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів Сторожинецької міської ради від „12″ травня  2015 року,  керуючись ст.ст. 12, 116, 118, 121 та 122 Земельного кодексу України, ст.ст. 19,25 Закону України «Про землеустрій» та п.34 ч.1 ст.26  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, 

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА: 

  1. Відмовити гр. Русу Марії Костянтинівні у задоволенні заяви від 15.04.2015 року про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га для ведення особистого селянського господарства по пров.  безоплатно у власність.
  2. Рекомендувати Русу Марії Костянтинівні звернутися до сесії міської ради із заявою про отримання дозволу на оформлення договору оренди на тимчасове використання земельної ділянки площею 0,15 га для ведення особистого селянського господарства по пров. .
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (Антонюк В.С.), провідного спеціаліста землевпорядника міської ради Вітюка А.Д.

 СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ

МІСЬКОЇ РАДИ                                                                       Я.В.МАНЧУК