УКРАЇНА

 СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХХVІ СЕСІЯ    VІ    СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ № 134-36/2015

 26 травня 2015 року                                                                            м.Сторожинець

 Про передачу в постійне користування

земельної ділянки            

      Розглянувши клопотання ДКП «Міські ринки” про надання дозволу на виготовлення технічної документації по передачі в постійне користування земельної ділянки по вул. Федьковича для розміщення ринку по продажу будівельних матеріалів, з метою належного використання та обслуговування земельних ділянок, враховуючи те, що земельна ділянка площею 0,0514 га комерційного використання (для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі) належить Сторожинецькій міській раді та на даний час не використовується, керуючись вимогами ст. ст.12, 92, 122, 123 Земельного кодексу України та п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні, 

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА: 

  1. Передати ДКП «Міські ринки» в постійне користування земельну ділянку площею 0,0514 га, кадастровий номер 7324510100:04:001:0100, для обслуговування будівель торгівлі в м.Сторожинець по вул. Федьковича.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.С. Антонюк) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради А.Д. Вітюка.

 СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ

МІСЬКОЇ РАДИ                                                                       Я.В.МАНЧУК