УКРАЇНА
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХХVІІІ СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ № 163-38/2015

16 липня 2015 року                                                                                       м.Сторожинець

Про розгляд заяви Мітрік С.П.

Розглянувши заяву Мітрік С. П. по питанню надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,1189 га для ведення особистого селянського господарства по вул.Стефаника, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів Сторожинецької міської ради від „13″ липня 2015 року, керуючись вимогами Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій» та п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Відмовити гр. Мітрік Сільвії Петрівні у задоволенні заяви від 29.04.2015 року про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1189 га для ведення особистого селянського господарства по вул.безоплатно у власність.
2. Рекомендувати Мітрік Сільвії Петрівні звернутися до сесії міської ради із заявою про отримання дозволу на оформлення договору оренди земельної ділянки площею 0,1189 га для ведення особистого селянського господарства по вул.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (Антонюк В.С.), провідного спеціаліста землевпорядника міської ради Вітюка А.Д.

СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ
МІСЬКОЇ РАДИ Я.В.МАНЧУК