УКРАЇНА
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХХVІІІ СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ № 165-38/2015

16 липня 2015 року                                                                              м.Сторожинець

Про розгляд заяви Афанасьєвої І.О.

Розглянувши заяву Афанасьєвої І.О. по питанню надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0444 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул., враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів Сторожинецької міської ради від „13″ липня 2015 року, керуючись вимогами Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій» та п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:
1. Відмовити гр. Афанасьєвій Ірині Олександрівні у задоволенні заяви від 18.06.2015 року про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0444 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. безоплатно у власність.
2. Рекомендувати Афанасьєвій Ірині Олександрівні спільно з власниками квартири №1 звернутися до сесії міської ради із заявою про отримання дозволу на оформлення правопосвідчуючого документу на право спільної власності на земельну ділянку площею 0,1090 га для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (Антонюк В.С.), провідного спеціаліста землевпорядника міської ради Вітюка А.Д.

СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ
МІСЬКОЇ РАДИ Я.В.МАНЧУК