УКРАЇНА
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХХVІІІ СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ № 161-38/2015

16 липня 2015 року                                                                                 м.Сторожинець

Про надання дозволу на виготовлення
проекту землеустрою щодо відведення
безоплатно у власність земельних ділянок

Розглянувши заяви громадян про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельних ділянок, додані документи, керуючись ст.ст. 12, 116, 118, 121 та 122 Земельного кодексу України, ст.ст. 19,25 Закону України «Про землеустрій» та п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Козаку Ярославу Васильовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,07 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. , проживає м.Сторожинець вул. 
2. Надати дозвіл Петренку Роману Михайловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,0026 га для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул. , проживає м.Сторожинець вул. 
3. Надати дозвіл Стецькому Анатолію Васильовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,02 га для ведення особистого селянського господарства по вул., проживає м.Сторожинець вул. 
4. Надати дозвіл Петращук Аглаї Дмитрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,60 га, з яких 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,50 га для ведення особистого селянського господарства по вул., проживає м.Сторожинець вул. 
5. Надати дозвіл Мишковському Миколі Миколайовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,0040 га для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул. , проживає м.Сторожинець вул. 
6. Зобов’язати заявника замовити в проектній землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та подати на сесію міської ради для затвердження в установлений законом термін.
7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.С. Антонюк), провідного спеціаліста землевпорядника міської ради А.Д. Вітюка.

СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ
МІСЬКОЇ РАДИ Я.В.МАНЧУК