ХХХІХ СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 187-39/2015

13 серпня 2015 року                                                                          м.Сторожинець

Про розгляд депутатського запита

Розглянувши депутатський запит Поляка В.М. про втручання депутатів міської ради Равлюк Л.Г. та Корочук О.С. в хід проведення робіт по влаштуванню настилу підвісного моста по вул. І.Вільде у м.Сторожинець, які проводилися працівниками КП «Сторожинецьке ЖКГ», що завдало збитків підприємству, керуючись пп.13 п.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Запит депутата Сторожинецької міської ради Поляка В.М. взяти до відома.
2. Передати запит депутата Сторожинецької міської ради Поляка В.М. про втручання депутатів міської ради Равлюк Л.Г. та Корочук О.С. в хід проведення робіт по влаштуванню настилу підвісного моста по вул. І.Вільде у м.Сторожинець, які проводилися працівниками КП «Сторожинецьке ЖКГ», що завдало збитків підприємству, на розгляд постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, гуманітарних та правових питань.
3. Голові постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, гуманітарних та правових питань Поляку М.І. доповісти про результати розгляду запиту на черговій сесії міської ради.
4. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

МІСЬКОЇ РАДИ Я.В.МАНЧУК