УКРАЇНА

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХL СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 215-40/2015

15 жовтня 2015 року                                                                            м.Сторожинець

Про розгляд заяви Костинян Б.В.
та Костиняна М.М.

Розглянувши заяву громадян про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по передачі безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки та додані до заяви документи, враховуючи рішення Сторожинецького районного суду від 06.04.2015 року, справа №723/547/15-ц, яким заявникам припинено право спільної часткової власності на житловий будинок, господарські будівлі і споруди по вул., керуючись ст.ст. 12, 86, 87, 88, 116, 118, 121 та 122 Земельного кодексу України, ст.ст. 19,25 Закону України «Про землеустрій» та п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Відмовити Костинян Богдані Василівні та Костиняну Миколі Михайловичу в задоволенні клопотання про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по передачі безоплатно у спільну часткову власність, з розміром частки відповідно до розміру частки у майні, земельної ділянки орієнтовною площею 0,08 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. 
2. Зобов’язати заявників в установленому законом порядку провести реєстрацію права власності на виділені в натурі частки в нерухомому майні (житловому будинку, господарських будівель і споруд) в м.Сторожинець по вул. відповідно до рішення суду.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (Антонюк В.С.) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради Вітюка А.Д.

СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ
МІСЬКОЇ РАДИ Я.В.МАНЧУК