УКРАЇНА
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХL СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ № 221-40/2015

15 жовтня 2015 року                                                                                 м.Сторожинець

Про надання дозволу на виготовлення
проекту землеустрою щодо відведення
безоплатно у власність земельних ділянок

Розглянувши заяву гр.. Савчука В.А. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельних ділянок, додані документи, керуючись ст.ст. 12, 116, 118, 121 та 122 Земельного кодексу України, ст.ст. 19,25 Закону України «Про землеустрій» та п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл Савчуку Валерію Андрійовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,1208 га з яких 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, (за рахунок земель житлової та громадської забудови) по вул.  та 0,0208 га для ведення особистого селянського господарства (за рахунок земель сільськогосподарського призначення) по вул. проживає м.Сторожинець вул. 
2. Зобов’язати заявника замовити в проектній землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та подати на сесію міської ради для затвердження в установлений законом термін.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.С. Антонюк), провідного спеціаліста землевпорядника міської ради А.Д. Вітюка.

СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ
МІСЬКОЇ РАДИ Я.В.МАНЧУК