УКРАЇНА
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХL СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ № 228-40/2015

15 жовтня 2015 року                                                                               м.Сторожинець

Про розгляд заяви Лукащука Б.І.

Розглянувши заяву Лукащука Богдана Івановича по питанню надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення по передачі безоплатно у власність земельної ділянки орієнтовною площею 30 м.кв. для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по пров. , враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів Сторожинецької міської ради від „09″ жовтня 2015 року, керуючись ст.ст. 12, 116, 118, 121 та 122 Земельного кодексу України, ст.ст. 19,25 Закону України «Про землеустрій» та п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Відмовити у задоволені заяви гр. Лукащука Богдана Івановича від 28.07.2015 року про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність орієнтовною площею 30 м.кв. для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по пров. 
2. Рекомендувати Лукащуку Б.І. надати до клопотання графічні матеріали, рішення про виділення земельної ділянки а також правопосвідчуючі документи на гараж по пров.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (Антонюк В.С.), провідного спеціаліста землевпорядника міської ради Вітюка А.Д.

СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ
МІСЬКОЇ РАДИ Я.В.МАНЧУК