ІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я № 16-2/2015

24 грудня 2015 року                                                                            м.Сторожинець

Про міський бюджет на 2016 рік

Керуючись вимогами Бюджетного кодексу України, ст.ст. 26, 61 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Визначити на 2016 рік:
1.1. доходи міського бюджету в сумі 10 819 200,00 гривень (додаток № 1).
1.2. видатки міського бюджету в сумі 10 819 200,00 гривень, в т. ч. обсяг видатків загального фонду в сумі 5 058 800,00 гривень, видатки спеціального фонду 5 760 400,00 гривень за функціональною структурою (додаток № 2) та відомчою структурою бюджету (додаток № 3).
1.3. профіцит загального фонду міського бюджету в сумі 5 760 400,00 гривень, напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) (додаток № 4).
1.4. дефіцит спеціального фонду міського бюджету в сумі 5 760 400,00 гривень, джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) (додаток № 4).
2. Затвердити видатки міського бюджету на фінансування програм згідно з додатком № 5.
3. Затвердити перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів спеціального фонду (бюджету розвитку) (додаток № 6).
4. Встановити розмір оборотно-касового залишку бюджетних коштів міського бюджету в сумі 10 000,00 гривень.
5. У міжсесійний період протягом 2016 року у межах загального обсягу бюджетних призначень перерозподіл видатків бюджету, а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальному та спеціальному фондам) здійснювати згідно розпорядження міського голови або рішення виконавчого комітету Сторожинецької міської ради за погодженням із постійною комісією міської ради з питань економіки, бюджету, фінансів.
6. Установити, що у випадках, коли виконавчі органи міської ради або депутати міської ради вносять пропозиції щодо виділення додаткових асигнувань з міського бюджету вони повинні одночасно подавати пропозиції, спрямовані на відповідне поповнення доходів або скорочення видатків міського бюджету.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економіки, бюджету, фінансів (Л.Г.Равлюк) та головного бухгалтера міської ради М.І.Грезюк.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.М.КАРЛІЙЧУК