Р І Ш Е Н Н Я № 180

28 грудня 2015 року                                                                                  м.Сторожинець

Про звернення членів виконавчого комітету до
начальника Чернівецького військового лісгоспу

Розглянувши лист КП “Сторожинецьке ЖКГ” № 576 від 28.12.2015 року про необхідність заготівлі пісчаної суміші, враховуючи те, що для будівництва водогону по вул.О.Кобилянської необхідно 500 куб.м піскуі, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

ВИКОНКОМ МІСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

1. Затвердити наступний текст звернення членів виконавчого комітету до начальника Чернівецького військового лісгоспу Приказки В.І.:

“Сторожинецька міська рада просить Вашої допомоги у вирішенні питання виділення міській раді 500 куб.м піску для капітального ремонту міського водогону по вул.О.Кобилянської в м.Сторожинець.
Сподіваємося на Ваше розуміння та подальшу співпрацю”.

2. Направити вказане у п.1 цього рішення звернення Приказці В.І.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря Сторожинецької міської ради Матейчука І.Г.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.М.КАРЛІЙЧУК