У К Р АЇ Н А

Р І Ш Е Н Н Я №

12 травня 2016 року                                                                              м.Сторожинець

Про заходи виконкому міської ради по підготовці
та відзначенню Дня міста Сторожинця

В зв’язку з відзначенням Дня міста Сторожинця та з метою належної підготовки до цієї знаменної дати, залучення до цього всіх служб міської ради, трудових колективів та всієї громадськості територіальної громади,

ВИКОНКОМ МІСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

1. Провести 29 травня 2016 року в четверту неділю місяця в День міста Сторожинця урочистий мітинг представників трудових колективів, учнівської, студенстської молоді та представників громадськості міста і святковий концерт о 12 годині на майдані Незалежності міста.
Інші заходи, присвячені Дню міста Сторожинця проводити в цей день на стадіоні “Дружба”, майданчиках, вулицях та в парках міста.

2. Утворити організаційний комітет по підготовці і відзначенню Дня міста Сторожинця і затвердити його в складі згідно з додатком № 1.

3. Затвердити заходи по підготовці до відзначення Дня міста Сторожинця згідно з додатком № 2.

4. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.М.КАРЛІЙЧУК