VІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я № 93-6/2016

31 травня 2016 року                                                                             м.Сторожинець

Про схвалення проекту рішення міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад»

Відповідно до частини 3 статті 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розглянувши проект рішення Сторожинецької міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад», підготовлений спільною робочою групою, результати громадських обговорень,

1. Схвалити проект рішення Сторожинецької міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад», підготовлений спільною робочою групою разом із Планом організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад міста Сторожинець, села Банилів-Підгірний (Банилово-Підгірнівська сільська рада), села Бобівці (Бобовецька сільська рада), села Давидівка (Давидівська сільська рада), села Зруб-Комарівський (Зруб-Комарівська сільська рада), села Комарівці (Комарівська сільська рада), сіл Костинці, Ясени (Костинецька сільська рада), сіл Нові Бросківці, Заболоття (Новобросковецька сільська рада), села Панка (Панківська сільська рада), села Слобода-Комарівці (Слобода-Комарівська сільська рада) у Сторожинецьку об’єднану територіальну громаду з центром у місті Сторожинець (проект рішення та план заходів додаються).

2. Сторожинецькому міському голові Карлійчуку Миколі Миколайовичу подати проект рішення Сторожинецької міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад» до Чернівецької обласної державної адміністрації для надання висновку щодо відповідності цього проекту Конституції та законам України.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.М.КАРЛІЙЧУК

до рішення Сторожинецької міської ради
від 31.05.2016 року № 93-6/2016

___ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я № __-__/2016

«___» _________ 2016 року                                                               м.Сторожинець

Про добровільне об’єднання територіальних громад

Відповідно до статей 2, 4, 6, 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Об’єднатися з територіальними громадами міста Сторожинець, села Банилів-Підгірний (Банилово-Підгірнівська сільська рада), села Бобівці (Бобовецька сільська рада), села Давидівка (Давидівська сільська рада), села Зруб-Комарівський (Зруб-Комарівська сільська рада), села Комарівці (Комарівська сільська рада), сіл Костинці, Ясени (Костинецька сільська рада), сіл Нові Бросківці, Заболоття (Новобросковецька сільська рада), села Панка (Панківська сільська рада), села Слобода-Комарівці (Слобода-Комарівська сільська рада) у Сторожинецьку об’єднану територіальну громаду з центром у місті Сторожинець.

2. Доручити Сторожинецькому міському голові Карлійчуку Миколі Миколайовичу звернутися до Чернівецької обласної державної адміністрації з пропозицією звернутися до Центральної виборчої комісії для прийняття нею рішення про призначення перших виборів депутатів та голови Сторожинецької об’єднаної територіальної громади з центром у місті Сторожинець в установленому законом порядку.

3. Повноваження Сторожинецької міської ради, Сторожинецького міського голови припинити з моменту набуття повноважень новообраними органами місцевого самоврядування Сторожинецької об’єднаної територіальної громади, головою Сторожинецької об’єднаної територіальної громади.

4. Правонаступником активів і пасивів (зобов’язань) Сторожинецької міської ради визначити Сторожинецьку об’єднану територіальну громаду, утворену внаслідок добровільного об’єднання.

5. Інші організаційні заходи щодо утворення Сторожинецької територіальної громади привести у відповідність до вимог Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

6. Дане рішення розмістити на сайті Сторожинецької міської ради.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, гуманітарних та правових питань та секретаря міської ради Матейчука І.Г.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.М.КАРЛІЙЧУК

Копія вірна:

Сторожинецький
міський голова М.М.Карлійчук

до рішення Сторожинецької міської ради
від 31.05.2016 року № 93-6/2016

П Л А Н
організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад

1. Розробити проект Статуту Cторожинецької об’єднаної територіальної громади (головні вимоги до статуту).
2. Розробити організаційну структуру та штатний розпис виконавчого органу Cторожинецької об’єднаної територіальної громади.
3. Розрахувати кошторис витрат на утримання виконавчого органу об’єднаної ради.
4. Визначити населенні пункти об’єднаної територіальної громади, в яких обирається староста.
5. Підготувати положення та посадову інструкцію про старосту.
6. Розробити план працевлаштування осіб, які внаслідок об’єднання можуть втратити робочі місця.
7. Провести інвентаризацію власності.
8. Розробити перспективний план формування мережі установ, які надають соціальні послуги.
9. Підготувати проект плану галузевої реорганізації бюджетних установ після утворення об’єднаної територіальної громади.
10. Розробити проект плану транспортної мережі обслуговування громадян.

Голова Сторожинецької міської ради Карлійчук М.М.