VІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 95-6/2016

31 травня 2016 року                                                                          м.Сторожинець

Про внесення змін до складу постійної комісії Сторожинецької міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та правових і гуманітарних питань

Керуючись п. 2 ст. 18 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Вивести із складу постійної комісії Сторожинецької міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та правових і гуманітарних питань Гадинка Олександра Олександровича.

2. Ввести до складу постійної комісії Сторожинецької міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та правових і гуманітарних питань Євдошака Олександра Іларіоновича.

3. Внести зміни у рішення № 9-1/2015 року від 26 листопада 2015 року «Про обрання постійної комісії Сторожинецької міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та правових і гуманітарних питань», виклавши його п.1 у наступній редакції:

“1. Обрати комісію з питань регламенту депутатської діяльності, етики, гуманітарних та правових питань у такому складі:

ЄВДОШАК ОЛЕКСАНДР ІЛАРІОНОВИЧ – голова комісії.

Члени комісії:

ЧОБОТАР РОМАН РОМАНОВИЧ;
ПАНКРАТОВА ІРИНА ПЕТРІВНА;
ВОДОСЛАВСЬКИЙ ІВАН ІВАНОВИЧ;
КОНЕЧНИЙ ЮРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ;
БОЙЧУК-ЩІТКА МАРИНА ВАСИЛІВНА”.

4. Дане рішення розмістити на сайті Сторожинецької міської ради.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.М.КАРЛІЙЧУК