04 травня о 10.00 год. на Центральному майдані м. Сторожинець стартував автопробіг, присвячений 72-й річниці Перемоги у Другій світовій війні, в якому взяли участь керівництво Сторожинецької об’єднаної територіальної громади, районної державної адміністрації та районної ради а також запрошені ветерани Другої світової війни.
Перед присутніми виступили – голова райдержадміністрації – Бартош Я.М., голова Сторожинецької міської ради Карлійчук М.М., ветеран Другої світової війни – Ребеза В.Т., голова районної організації ТСО України – Москалюк М.І.
Наприкінці урочистої церемонії голова Сторожинецької міської ради Карлійчук Микола Миколайович та секретар міської ради Матейчук Ігор Григорович покладали квіти до пам’ятника учасників Другої світової війні в парку ім. Ю.Федьковича міста Сторожинець. Після чого, учасники автопробігу вирушили покладати квіти та вінки до пам’ятників воїнам за маршрутом: Сторожинець – Панка – Комарівці – Слобода-Комарівці – Стара Жадова.