24-27 квітня 2017 року в місті Кропивницький (колишній Кіровоград) проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР у якому взяли участь юнаки та дівчата 2000 року народження і молодші.
Ці змагання розпочинають (літній) сезон 2017 року на відкритих стадіонах України. До них область проводила відбір, 8-9 квітня 2017 року. В місто Чернівці, Сторожинецькою ДЮСШ, було направлено трьох кандидатів для відбору до складу збірної команди області. Всі троє представників району вдало виступили на обласних змаганнях, посіли перші місця на своїх дистанціях та пройшли відбір до участі у всеукраїнських змаганнях. Поїхали на змагання в м. Кропивницький – Конечний Микола, Іонашко Антоніна та Пантя Аліна. Збірну команду Чернівецької області представляли 7 кращих спортсменів, троє з яких із Сторожинецького району.
Найкраще з усіх виступила Аліна, яка посіла 6 місце з бігу на 3000 метрів з результатом 11хв.17,23 секунди та 8 місце з бігу на 1500 метрів з результатом 5хв.14,38 секунди. Микола посів 7 місце з результатом 52,09 секунди з бігу на 400 метрів.
Сім учасників області набрали 58 залікових очок і з них 37 очок забезпечив Сторожинецький район. Згідно проаналізованих даних виступів на змаганнях, легкоатлети шкільного віку кращі в нашому районі.